Pracownia Archeologiczna Justyna Szymonik-Polak

Warsztaty archeologiczne

Od kilku lat nasza firma spotyka się z młodzieżą z ostatnich klas gimnazjum (obecnie szkół podstawowych) i ze szkoły średniej prowadząc warsztaty archeologiczne. Celem tych spotkań jest przekazanie młodzieży informacji na temat pracy archeologa.

Młodzież otrzymuje informacje z pierwszej ręki na temat pracy archeologa, jej zakresu, rodzaju oraz różne archeologiczne ciekawostki. Przedstawiam blaski i cienie zawodu, wymagania tej pracy, dla zainteresowanych przygotowuję dodatkowe materiały niezbędne dla osób planujących dostać się na studia archeologiczne.

Spotkania takie przez kilka lat odbywały się między innymi w gimnazjum w Bartoszycach, w 2019 roku kontynuowane były w szkole podstawowej w Bartoszycach. Serdecznie zapraszam zainteresowanych do kontaktu.

Warsztaty archeologiczne dla dzieci

Dla zainteresowanych poprowadzę też warsztaty archeologiczne dla dzieci dotyczące archeologii i pracy archeologa. Każde spotkanie z dziećmi poprzedzone jest przygotowaniami, mającymi na celu jak najlepsze dopasowanie przebiegu i treści spotkania do wieku dzieci i oczekiwań rodziców.

Kontakt

tel: 602 668 084
e-mail: jszymonik-polak@wp.pl

Pracownia Archeologiczna Justyna Szymonik-Polak
Powałczyn 302
12-140 Świętajno

NIP 838-160-15-67
Regon: 120236534